mobikom SYSTEMY KOMPUTEROWE

jest firmą działjącą w branży informatycznej od 2005 roku. Specjalizujemy się w zakresie kompleksowej obsługi informatycznej firm i przedsiębiorstw, a także wymagających klientów prywatnych. Głównym przedmiotem działalności jest wdrażanie i sprzedaż rozwiązań informatycznych oraz dostarczanie potrzebnego sprzętu komputerowego. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, jesteśmy w stanie współpracować z klientami spełniając ich różnorodne wymagania. Pozwala to budować trwałe relacje biznesowe, które przekładają się na odniesione sukcesy. Indywidualne podejście do klienta, współpraca z wysokiej klasy informatykami gwarantuje pełen profesjonalizm świadczonych usług, co przekłada się na całkowite zadowolenie klienta. Nasza działalność sprawia, że naszym Klientom możemy oferować najnowocześniejsze rozwiązania z szeroko rozumianego zakresu IT, spełniając ich oczekiwania tym samym usprawniając działalność prowadzonych przez nich przedsiębiorstw.


NASZE USŁUGI


Podstawową działalnością naszej firmy jest kompleksowa obsługa informatyczna małych i średnich przedsiębiorstw, firm prowadzonych przez osoby fizyczne, a także osób prywatnych chcących posiadać ciągły i nieprzerwany dostęp do infrastruktury IT w swoim domu. Swoją działalność prowadzimy na terenie północnej części województwa lubuskiego oraz południowej części województwa zachodniopomorskiego (dawniej województwo gorzowskie), choć nie wykluczamy współpracy z klientami spoza tego terenu. Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę specjalistów, a także współpracujemy z lokalnymi firmami posiadającymi odpowiednie zaplecze zarówno personalne jak i sprzętowe.


Projektujemy i wykonujemy infrastrukturę informatyczną. Dzięki współpracy z nami mogą Państwo skupić się na prowadzeniu podstawowej działalności, a także liczyć na nasze doradztwo, pomoc we wprowadzaniu najnowocześniejszych rozwiązań, które zoptymalizują działanie działu IT.


W ramach współpracy realizujemy następujące zadania: doradztwo informatyczne, projektowanie sieci, dobór i zakup sprzętu i oprogramowania, administracja systemami informatycznymi, administracja strukturą sieciową, administracja serwerami. Nasze usługi mogą być realizowane całodobowo w zależności od podpisanej umowy. Oferujemy Państwu wysoką jakość świadczonych usług, pozostając przy tym bardzo konkurencyjni cenowo. Otwartość na zmiany, podążanie za nowymi trendami umożliwia oferowanie Państwu najnowocześniejsze rozwiązania dobrane do indywidualnych Państwa potrzeb.


Standardowa obsługa obejmuje:ZAKRES I FORMA WSPÓŁPRACY


Bazując na doświadczeniu proponujemy Państwu dwie formy współpracy:
Doraźną opiekę komputerową – ta forma współpracy dedykowana jest do firm i osób prywatnych posiadających niewielkie zaplecze informatyczne. Obsługa realizowana jest każdorazowo na zlecenie klienta, przy jednoczesnym ustaleniu i akceptacji kosztu pomocy.
Stałą opiekę serwisową – ten wariant współpracy oferujemy w czterech wariantach:


Ceny poszczególnych pakietów, są każdorazowo ustalane indywidualne i obejmują określoną liczbę godzin pracy informatyka lub też są naliczane ryczałtowo w okresach rozliczeniowych obejmujących miesiąc.STRONA GŁÓWNA | O NAS | OFERTA | ROZWIĄZANIA AUTORSKIE | WSPARCIE | KONTAKT

Copyright © 2005-2011 mobikom SYSTEMY KOMPUTEROWE Marcin Prządka. All rights reserved.